Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny
Dziś jest: 17 lutego 2020

SPORT

Siatkarze Cerrad Czarnych w kadrze!

11 kwietnia 2019, 13:34 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Alberto Guiliani ogłosił nazwiska siatkarzy powołanych do reprezentacji Słowenii na lipcowe i sierpniowe turnieje. W kadrze znalazło się dwóch zawodników Cerrad Czarnych Radom!

W kadrze znaleźli się Dejan Vinčić i Alen Pajenk. Vinčić będzie rywalizował o pierwszy skład z Gregorem Ropertem oraz Urosem Planinsiciem. Z kolei obok Alena Pajenka na pozycji środkowych powołano: Jana Kozamernika, Urosa Pavlovica, Saso Stalekara oraz Matica Videcnika.

Siatkarze reprezentacji Słowenii na początku lipca w Lublanie będą walczyć w FIVB Volleyball Challenger Cup. Następnie w Gdańsku dniach 9-11 sierpnia zagrają z Polakami, Francuzami i Tunezyjczykami o awans na igrzyska olimpijskie. Przed tym turniejem podopieczni Alberto Giulianiego rozegrają sparingi we Włoszech.

Po kwalifikacjach olimpijskich Słoweńcy rozpoczną przygotowania do mistrzostw Europy, których są współgospodarzami. W ramach szlifowania formy przed tym turniejem słoweńska reprezentacja uda się do Aten na mecze sparingowe, a na początku września w Lublanie podejmie Serbów. Słoweńcy zagrają w grupie C mistrzostw Europy. Ich rywalami będą Rosjanie, Finowie, Turcy, Macedończycy i Białorusini.

Zapraszamy do nas:
stats counter