Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: WIELKI PIĄTEK
Dziś jest: 10 kwietnia 2020

SPORT

Radomiak walczy o awans!

piątek, 10 maj 2019 12:32 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Piłkarze Radomiaka Radom jutro staną przed ważnym momentem w historii klubu - upragnionego awansu na zaplecze ekstraklasy. By sięgnąć po laury i przypieczętować awans, powinni jutro wygrać z Siarką Tarnobrzeg. Mecz odbędzie się w Radomiu. Początek o godzinie 17.00.

Trener Dariusz Banasik przed meczem z Siarką Tarnobrzeg zachęca wszystkich, by zrobić wszystko, żeby Radomiak wygrał. - Jest to bardzo ważny mecz dla nas. W imieniu swojej drużyny chciałbym bardzo prosić kibiców o jak najlepsze wsparcie - mówi szkoleniowiec Zielonych.

W sukces piłkarzy ze Struga wierzy prezydent miasta Radosław Witkowski. - Będę na meczu. Radomiak wygra 1:0. Bramkę strzeli Leo i po trzech latach walki powiemy: dobrze zrobiona robota - powiedział prezydent Witkowski:

Na mecz wybiera się również Jan Mazurkiewicz, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych Enea Wytwarzanie. - Mam nadzieję, że wynik będzie korzystny dla Radomiaka. Nie chce mówić, kto strzeli bramkę. Jest to mi obojętne. Najważniejsze, abyśmy awansowali - powiedział sympatyk Zielonych:

Kibicem Radomiaka jest Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii Prezydenta Radomia. Na meczu nie będzie, bo przebywa na urlopie, ale będzie ściskał kciuki za podopiecznych Dariusza Banasika. - Będzie dużo walki. Walki zakończonej wreszcie zwycięstwem, czyli upragnionym awansem do pierwszej ligi. Bramkę strzeli Leo, tym samym zamknie usta tym, którzy ostatnio go krytykowali. Stawiam na wymęczone 1 do 0

Więcej wiary w Radomiaka - co zrozumiałe - ma ks. Andrzej Jędrzejewski, proboszcz parafii św. Stefana na Idalinie. - Będzie 2:0 dla Radomiaka - powiedział ks. Jędrzejewski:

Na stadionie będzie poseł Andrzej Kosztowniak. - Jestem ze Struga. Mecz do przodu, wygrywamy i wchodzimy do I ligi. W sobotę kibice będą świętować sukces - powiedział polityk Prawa i Sprawiedliwości:

Adam Bielan, wicemarszałek Senatu:

Tymczasem w ekspresowym tempie rozchodzą się wejściówki na sobotni mecz Radomiaka z Siarką Tarnobrzeg. Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny w tym sezonie Zielonych w walce o zwycięstwo i wywalczenie upragnionego awansu do I ligi wspierał będzie komplet widzów na trybunach:

Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg, sobota, 17:00.

Zapraszamy do nas: