Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Dobieszyn
Dziś jest: Wtorek, 21 września 2021

SPORT

Bal Radomki Radom

piątek, 24 maj 2019 22:07 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. J.Szczechowski/Radio Plus Radom
Jakub Szczechowski

E.Leclerc Radomka Radom uroczyście podsumowała dziś sezon. W hotelu Karo w Mleczkowie odbył się Bal Rodziny Radomki.

 To okazja do spotkania wladz klubu, zawodniczek, sponsorów i przyjaciół. Jest co świętować, bo za Radomką pierwszy sezon w Lidze Siatkówki Kobiet. Choć może chciałoby się więcej, ale ósme miejsce też cieszy. - Jesteśmy zadowoleni. Za nami pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ósme miejsce to i tak bardzo dobry wynik. Nie mieliśmy presji. Myślę, że pokazaliśmy się z różnych stron. Na przyszły sezon mamy większe ambicje. Wkrótce pokażemy, że udało nam się zbudować bardzo ciekawy zespół i myślę, że będzie o nas głośno. Minimum to play off - powiedział prezes klubu Thomas Renard.

Obecnie drużyna jest w przebudowie przed nowym sezonem, Klub dokonał już dwóch transferów. Wiele siatkarek odejdzie też z Radomia do innych drużyn. Trener Jacek Skrok:

Dziś jednak był czas zabawy. Zawodniczki zamieniły strój sportowy na galowy. Ze sceny padło wiele podziękowań pod adresem tych, którzy wspierają kobiecą siatkówkę w Radomiu. O atrakcje muzyczne zadbał zespół Ladies of Power, a w świat iluzji wprowadził Czarek Czaruje.