Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny
Dziś jest: 17 lutego 2020

SPORT

Nowy libero w Cerrad Czarnych!

13 czerwca 2019, 09:08 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Cerrad Czarni Radom zakontraktowali nowego libero. Do drużyny dołączył Mateusz Masłowski.

Mateusz Masłowski ma 22 lata. W zeszłym sezonie grał w Asseco Resovii Rzeszów. Masłowski ma na swoim koncie kilka sukcesów w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Sięgnął m.in. po mistrzostwo Europy kadetów, złoty medal olimpijskiego festiwalu młodzieży Europy, mistrzostwo świata kadetów, a następnie mistrzostwo Europy juniorów oraz mistrzostwo świata juniorów.

W 2014 i 2016 roku Masłowski w barwach SMS-u Spała zdobył mistrzostwo Polski juniorów.

W siatkówce seniorów Mateusz Masłowski występował w Asseco Resovii Rzeszów, z którą w sezonie 2013/2014 sięgnął po superpuchar Polski i wicemistrzostwo kraju. W PlusLidze rozegrał łącznie 73 mecze.

- Bardzo się cieszę i jestem dumny, że w przyszłym sezonie będę mógł bronić barw Cerrad Czarnych Radom. Od zawsze ten klub bardzo mi się podobał. Głównie ze względu na jego tradycje i sposób w jaki co roku konstruowana jest drużyna, która zawsze charakteryzuje się dużą walecznością. Nie mogę doczekać się już pierwszego meczu i atmosfery, jaka panuje na hali MOSiR-u, gdzie kibice swoim dopingiem potrafią pomóc zawodnikom stworzyć prawdziwą „wojnę sportową” na boisku – powiedział nowy libero Cerrad Czarnych Radom.

Zapraszamy do nas:
stats counter