Radomiak: 3:1 w Chojnicach

niedziela, 22 września 2019 07:56 / Autor: Weronika Chochoł

Wynikiem 3:1 dla Radomiaka zakończył się wyjazdowy mecz w ramach 10.kolejki Fortuna 1 Ligi. Zieloni pokonali Chojniczankę Chojnice.

Wynik został ustalony już do przerwy. W 8. minucie pierwszego gola dla Radomiaka strzelił Maciej Górski po asyście Dawida Abramowicza. Sześć minut później Emil Drozdowicz z bliskiej odległości trafił do bramki Zielonych wyrównując wynik na 1:1. 24. minucie Leandro posłał do bramki Chojniczanki strzał nie do obrony. Był to pierwszy gol Brazylijczyka w sezonie.

W 24. minucie przełamał się również Leandro. Brazylijczyk huknął nie do obrony, ponownie wyprowadzając Zielonych na prowadzenie. Ostatni gol spotkania padł w 39. minucie. Tym razem strzelał Abramowicz dobijając strzał Kaputa.

Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom 1:3 (1:3)

Bramki: Drozdowicz 14 - Górski 8, Leandro 24, Abramowicz 39

Chojniczanka: Janukiewicz - Sylwestrzak (46. Mikołajczak), Żitko, Wołąkiewicz, Paprzycki, Wachowiak (76. Żukowski), Wolski, Obrocnik, Mudra, Kuzimski (64. Trochim), Drozdowicz

Radomiak: Kochalski - Jakubik (46. Banasiak), Grudniewski, Cichocki, Abramowicz (60. Karwot), Makowski, Kaput, Lewandowski, Michalski, Leandro, Górski

Żółte kartki: Wolski, Mudra - Kochalski, Jakubik, Lewandowski