Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica

Radomka bez punktów

sobota, 19 października 2019 07:49 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

E.Leclerc Radomka Radom przegrała w piątek z ŁKS Commercecon Łódź 1:3.

Radomce nie udało się zdobyć pierwszych punktów w Lidze Siatkówki Kobiet. Początek meczu wskazywał jednak na siatkarki z Radomia. Pierwszy set wygrały 25:22. Gospodarze skutecznie atakowali, ale też bronili. Na pochwały zasługuje blok Bałucka, Kubacka. Zamiast jednak złapać wiatr żagle, radomskie siatkarki straciły czujność. Po szybkim prowadzeniu Radomki, gra wyrównała się. Finisz należał już do gości (25:22). Trzeci set Radomka przegrała czterema oczkami. Siatkarki z Łodzi nie odpuszczały już pola. Mistrzynie Polski przypieczętowały zwycięstwo w czwartym secie - 25:18.

Osłodą porażki może być 21 punktów Marharigty Azizovej. To najlepszy wynik pojedynku. W środę odbędzie się kolejny mecz na własnym parkiecie - z Grupą Azoty Chemik Police.

E.Leclerc Radomka Radom 1:3 ŁKS Commercecon Łódź (25:22; 22:25; 21:25; 18:25)