Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Tomasz Apostoł
Dziś jest: 03 lipca 2020

Inne

Zgłoś się do memoriału szachowego

wtorek, 19 listopada 2019 13:58 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pixabay.com(stevepb)
Weronika Chochoł

Trwają zapisy do VII Memoriału Szachowego "O puchar Jana" im. Jana Niedźwieckiego. Zgłaszać się można do 3 grudnia.

Celem turnieju jest uczczenie pamięci Jana Niedźwieckiego-propagatora królewskiej gry i rozwój pozytywnych zainteresowań. Organizatorom zależy również na popularyzowanie szachów wśród dzieci i młodzieży radomskich szkół i innych radomskich środowisk, a także integracji oraz sportowej rywalizacji.

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem P'5. Dopuszcza się inny system rozgrywek, w zależności od liczby zgłoszeń. W turnieju obowiązywać będą przepisy gry FIDE, według aktualnego „Kodeksu Szachowego” Polskiego Związku Szachowego.

O kolejności zajętych miejsc w turnieju decyduje ilość zdobytych punktów, zaś w przypadku równej ilości punktów, o wyższym miejscu decyduje punktacja dodatkowa według następującej kolejności: Buchholz średni, Buchholz, liczba zwycięstw, progress.

Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, dokładną datę urodzenia, posiadaną kategorię szachową za pomocą poczty elektronicznej, przesyłając ww. dane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 507-43-40-79.

Turniej rozegrany zostanie w środę, 4 grudnia w siedzibie Radomskiego Klubu Sportowego Głuchych "RADOMIG" przy ul. Mazowieckiego 13 a.

Zapraszamy do nas: