Dziś jest: Środa, 17 kwietnia 2024

Pierwsza wygrana radomskich siatkarek

sobota, 30 listopada 2019 21:34 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

E.Leclerc Radomka Radom pokonała 3:1 #VolleyWrocław. To pierwsze zwycięstwo w tym sezonie radomskich siatkarek.

Dziesiąty mecz ligowy zakończył się dla Radomki kompletem punktów. Pierwszy set był dość wyrównany. O zwycięstwie przesądziła dobra radomska koncówka. Druga odsłona meczu to festiwal błędów po obydwu stronach. Wygrywa jednak ten, kto pomyli się mniej razy. Zawodniczki Radomki lepsze były w bloku i znów pięknie finiszowały. W trzecim secie odrodziły się wrocławianki. Na szczególne pochwały zasłużyły: Gajewska i Rasińska. Dopóki piłka w grze - 2:1. Czwarty set był wyraźnie kobtrastowy do trzeciego. Goście popełniali błędy, a gospodarze skutecznie atakowali. Najlepszą zawodniczką meczu wybrana została Agata Witkowska z Radomki. Najwięcej punktów -23  zdobyła Emilia Mucha.

Kolejny mecz rozegrany zostanie 7 grudnia. E.Leclerc Radomka Radom zmierzy się z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz.

E.Leclerc Radomka Radom 3:1 #VolleyWrocław (25:22; 25:21; 19:25; 25:19)

E.Leclerc Radomka Radom: Szpak, Bałucka, Lazcano, Mucha, Azizova, Bałuk, Witkowska (L), Bodasińska (L) oraz Szczepańska – Pogoda, Zaborowska, Biała.