Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Wincenty Lewoniuk i męczennicy z Pratulina
Dziś jest: 23 stycznia 2020

SPORT

Akademia Piłki Ręcznej Radom

11 grudnia 2019, 07:44 / Autor: Elżbieta Warchoł
APR Radom
Elżbieta Warchoł

Zwycięstwo KS APR Radom

KS APR Radom nie zatrzymuje się! W spotkaniu 5 kolejki II Ligi Kobiet zawodniczki wybrały się do Łomży na spotkanie z MKS Dwójką. Od początku spotkania nasze zawodniczki dyktowały tempo pojedynku. Na przerwę schodziliśmy z "tylko" 5 bramkową przewagą, ale druga połowa to już popis gry w wykonaniu radomianek. Szczelna defensywa i szybko wyprowadzane akcje dały nam bardzo pewną wygraną aż piętnastoma bramkami. Było to ostatnie spotkanie w II Lidze Kobiet w tym roku. Niezależnie od wyniku pozostałych spotkań, święta i sylwestra spędzimy na 2 miejscu w tabeli, co jest doskonałym wynikiem dla naszego Klubu, który debiutuje w seniorskiej piłce ręcznej i  złożony jest głownie z wychowanek.(za: Akademia Piłki Ręcznej Radom)

Zapraszamy do nas: