Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica

Koszykówka

Nieudana pogoń HydroTrucku Radom

piątek, 20 grudnia 2019 21:04 / Autor: Michał Kaczor

Koszykarze HydroTrucku Radom przegrali z PGE Spójnią Stargard 75:77.

Koszykarze HydroTrucku Radom słabo zaczęli spotkanie. Już po pierwszej kwarcie podopieczni Roberta Witki przegrywali 13:19. Po pierwszej połowie było już 29:38.

Po trzeciej kwarcie wydawało się, że "Radomskie Smoki" już nie odrobią straty. 12-punktowa przewaga Spójni i kontrola gości od początku meczu nie nastrajały kibiców optymistycznie. Podobnie było na początku czwartej kwarty. Spójnia powiększyła różnicę do 18 punktów (46:64). Podopieczni Roberta Witki jednak nie poddali się. Na nieco ponad 4 minuty przed końcem meczu rozpoczęli pościg. Po 2,5 minuty było już tylko 71:74. Decydujący dla losów meczu był celny rzut Kostrzewskiego, co powiększyło przewagę gości do 5 punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 75:77.

HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 75:77 (13:19; 16:19; 16:19; 30:20)