Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: 13 lipca 2020

Inne

Off-road w Kozienicach

środa, 11 marca 2020 13:50 / Autor: Kamil Zapora
fot. KKM
Kamil Zapora

W najbliższą niedzielę w Janikowie pod Kozienicami rozpocznie się pierwszy etap zawodów off-road’owych organizowanych przez Kozienicki Klub Motorowy – Waligóra Enduro Test. Niezapomniane emocje czekają nie tylko na zawodników.

Waligóra Enduro Test to jedna z trzech rund, które w tym roku zostaną zorganizowane przez Kozienicki Klub Motorowy. - Cieszymy się bardzo, bo jest to nasz eksperyment, a na zawodach zapowiada się solidna obsada – mówi Artur Łuczak, wiceprezes Kozienickiego Klubu Motorowego.

Na uczestników będzie czekał zróżnicowany teren. O sukcesie zadecyduje najkrótszy czas, w którym zawodnicy pokonają wyznaczoną trasę. Kolejne dwie rundy odbędą się do końca roku.

Jak podkreśla Artur Łuczak, ambicją Kozienickiego Klubu Motorowego jest propagowanie off-roadu jako ciekawego sportu, którego nie należy się bać:

Działania Kozienickiego Klubu Motorowego wspiera Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. - Imprezy KKM są atrakcyjną propozycją spędzenia czasu na świeżym powietrzu, kibicując i przyglądając się widowiskowym wyczynom – mówi Marcin Zmitrowicz, dyrektor KCRiS:

Początek zawodów w niedzielę 15 marca o godzinie 9:30. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio Plus Radom.

Zapraszamy do nas: