Dziś jest: Środa, 17 kwietnia 2024

Piłka nożna

Dwie różne połowy Radomiaka i remis w Sosnowcu

środa, 17 czerwca 2020 19:16 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec 2:2. „Zieloni” po pierwszej połowie prowadzili 2:0.

Mecz rozpoczął się od gola dla Radomiaka. Już w 2. minucie piłkę do bramki skierował Meik Karwot. W kolejnych minutach „Zieloni” nadal napierali, jednak gol na 2:0 padł dopiero w 30. minucie. Strzelił go Rafał Makowski. W kolejnych minutach Radomiak kontrolował grę, jednak do przerwy wynik nie zmienił się.

Na początku drugiej połowy nad stadionem w Sosnowcu pojawił się ulewny deszcz. Zagłębie od razu ruszyło do odrabiania strat. Gol kontaktowy padł w 67. minucie. Po dośrodkowaniu Nawotki piłkę do bramki skierował głową Fabian Piasecki. Radomiak starał się grać z kontry, co nie przynosiło efektu. W 88. minucie Zagłębie wyrównało. Autorem gola ponownie był Piasecki. W końćówce podopieczni Dariusza Banasika starali się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak w bramce dobrze spisywał się Chorążka.

Kolejny mecz Radomiak zagra w sobotę na stadionie przy ul. Narutowicza z Chojniczanką Chojnice.

Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2:2 (0:2)

Gole: Fabian Piasecki '67, '88 oraz Meik Karwot '2, Rafał Makowski '34