Patron dnia: św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski
Dziś jest: Wtorek, 23 kwietnia 2024

Kontrolny remis Radomiaka

piątek, 04 września 2020 19:32 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka zremisowali z ŁKS-em Łódź 1:1 w meczu sparingowym.

Sparing został zaplanowany, bo oba mecze ligowe obu klubów zostały przełożone. W drużynie Radomiaka wystąpiło czterech testowanych zawodników.

Po pierwszej połowie był remis 0:0, ale już w 59. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Sekulski i ŁKS prowadził 1:1. Radomiak doprowadził do remisu w końcówce. Wyrównującego gola strzelił w 88. minucie Karol Podliński.

W przyszłym tygodniu „Zieloni” zagrają mecz ligowy z GKS-em Jastrzębie.

ŁKS Łódź - Radomiak Radom 1:1 (0:0) Łukasz Sekulski 59’ - Karol Podliński 88’

ŁKS: Arndt (46. Malarz) - Wolski (46. Nawotka), Moros (46. Lorenc), Dąbrowski (46. Dampc), Klimczak (46. Rozwandowicz) - Pirulo (46. Sajdak), Tosik (46. Srnić), Trąbka, Dominguez (46. Gryszkiewicz), Kelechukwu Ibe-Torti - Corral (46. Sekulski)

Radomiak: Kryczka - Jakubik (46. Sokół), Świdzikowski (46. Cichocki), zawodnik testowany I, Banasiak (46. Bogusz) - Ebwelle (46. Kozak), zawodnik testowany II (46. Kaput), Karwot (46. Stępień), zawodnik testowany III (46. Angielski), Kvocera (46. zawodnik testowany IV) - Szymański (46. Podliński)