Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa

Czarni zagrają o 3. miejsce

piątek, 04 września 2020 20:22 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali 1:3 z Aluron CMC Wartą Zawiercie w turnieju w Lublinie.

Cerrad Enea Czarni Radom rozpoczęli mecz od zwycięskiego seta – 25:22. W drugim „Wojskowi” zagrali słabo i już po kilku minutach wiadomo było, że siatkarze z Zawiercia wyrównają stan gry. Ostatecznie radomianie przegrali 10:25. W trzecim secie mieliśmy walkę na przewagi, w której ponownie słabsi byli podopieczni Roberta Prygla – 28:30. W decydującym secie Cerrad Enea Czarni Radom przegrali 20:25 i cały mecz 1:3.

W meczu o trzecie miejsce radomianie zagrają z przegranym meczu LKPS Lublin – Verva Warszawa Orlen Paliwa.

W przyszłym tygodniu „Wojskowi” zagrają pierwsz mecz w nowym sezonie PlusLigi. Ich rywalem będzie Indykpol AZS Olsztyn.