Zwycięski powrót po kwarantannie!

poniedziałek, 26 października 2020 20:09 / Autor: Michał Kaczor

Zwycięski marsz trwa! E. Leclerc Moya Radomka Radom pokonała DPD Legionovię Legionowo 3:0.

Dla podopiecznych Riccardo Marchesiego był to sprawdzian, w jakiej formie drużyna wróciła po kwarantannie związanej z zakażeniami koronawirusem. Pierwsze dwa sety padły łupem E. Leclerc Moya Radomki Radom – 25:20 i 25:22.

Trzeci set pokazał siłę psychiczną Radomki. Podopieczne trenera Marchesiego przegrywały 3:9 i 10:16. Od tego momentu radomianki zaczęły odrabiać stratę i doprowadziły do remisu 21:21. W końcówce E. Leclerc Moya Radomka Radom nie dała szans rywalkom i po skutecznym ataku Justyny Łukasik wygrała 25:22.

Dla E. Leclerc Moya Radomki Radom było to czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczne Riccardo Marchesiego zajmują drugie miejsce w tabeli TauronLigi z dorobkiem 11 punktów.

DPD Legionovia Legionowo – E. Leclec Moya Radomka Radom 0:3 (20:25; 22:25; 22:25)