E. Leclerc Moya Radomka Radom wróciła na zwycięską ścieżkę

wtorek, 10 listopada 2020 19:02 / Autor: Michał Kaczor

E. Leclerc Moya Radomka Radom pokonała Enea PTPS Piła 3:0.

Enea PTPS Piła to outsider tegorocznych rozgrywek Tauron Ligi. Ta drużyna w tym sezonie jeszcze nie wygrała nawet seta. Tak też było i tym razem.

E. Leclerc Moya Radomka Radom miała kłopoty tylko w pierwszym secie, w którym długo przegrywała, ale końcówce drużyna Riccardo Marchesiego przeważała i wygrała 25:21. W drugiej odsłonie Radomka prowadziła od samego początku i zwyciężyła 25:16. Więcej emocji było w trzecim secie. Drużyna z Piły wygrywała 19:17, ale ponownie w końcówce lepsze okazały się radomianki i pokonały rywalki 25:21.

Dla E. Leclerc Moya Radomki Radom to piąte zwycięstwo w tym sezonie. Ekipa Riccardo Marchesiego awansowała na 2. miejsce w Tauron Lidze.

E. Leclerc Moya Radomka Radom - Enea PTPS Piła 3:0 (25:21; 25:16; 25:21)