Remis Radomiaka z Zagłębiem Sosnowiec

sobota, 14 listopada 2020 14:23 / Autor: Michał Kaczor

Radomiak zremisował z Zagłębiem Sosnowiec 0:0.

Mecz rozpoczął się od ofensywnej gry Zagłębia Sosnowiec. Już w pierwszych minutach strzałów na bramkę Radomiaka próbowali Pawłowski i Karbowy. W 20. minucie po błędzie Cichockiego szansę miał Mularczyk, ale na posterunku był Kochalski. Radomiak mógł objąć prowadzenie w 31. minucie, jednak strzał Karola Angielskiego obronił bramkarz Zagłębia. Minutę później goście mieli stuprocentową sytuację. Sam na sam z Kochalskim wyszedł Duriska, ale lepszy okazał się bramkarz "Zielonych". W kolejnych minutach kolejne szanse mieli piłkarze z Sosnowca. Najpierw Karbowy z dystansu strzelił w słupek, a tuż przed końcem pierwszej połowy z kilku metrów uderzał Gregorio, ale dobrze ustawiony był Kochalski.

Druga połowa ponownie rozpoczęła się od ataków Zagłębia. Sytuację "Zielonych" utrudniła czerwona kartka Damiana Jakubika w 62. minucie. Paradoksalnie nie zmieniło to gry Zagłębia. Radomiak mądrze bronił i nie dopuszczał do groźnych sytuacji. Goście mieli szansę w 79. minucie. Po dośrodkowaniu Małeckiego pustą bramkę miał przed sobą Pawłowski, ale nie trafił w bramkę. Do końca meczu wynik nie zmienił się. Radomiak zremisował z Zagłębiem Sosnowiec 0:0.

Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 0:0 (0:0)