Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa
Dziś jest: Czwartek, 28 marca 2024

Piłka nożna

Radomiak wygrał z niepokonanym do tej pory ŁKS-em!

środa, 18 listopada 2020 19:59 / Autor: Michał Kaczor

Radomiak pokonał ŁKS Łódź 1:0. Decydującego gola strzelił z rzutu karnego Leandro.

Wiele działo się już w pierwszej połowie. Już w 6. minucie Radomiak mógł objąć prowadzenie, ale zabrakło zdecydowania pod bramką rywali. Leandro wyszedł sam na sam, ale zamiast strzelać, to niecelnie podał. W 17. minucie uderzał Angielski, jednak na posterunku był bramkarz ŁKS-u. W 35. minucie bliscy strzelenia gola byli piłkarze z Łodzi. Z dystansu strzelał Klimczak, ale piłka uderzyła w słupek.

W drugiej połowie sporo było gry w środku boiska, a na decydującą akcję musieliśmy czekać aż do 85. minuty. W polu karnym faulowany był Damian Gąska, a "jedenastkę" na gola zamienił Leandro. Do końca meczu wynik nie zmienił się. Radomiak wygrał z niepokonanym dotychczas ŁKS-em Łódź 1:0.

Radomiak Radom - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)

Gol: Leandro 85' - z karnego