Patron dnia: św. Leon IX, papież
Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Porażka E. Leclerc Moya Radomki w meczu na szczycie

piątek, 15 stycznia 2021 19:04 / Autor: Michał Kaczor

E. Leclerc Moya Radomka Radom przegrała z Developresem SkyRes Rzeszów 0:3 w meczu na szczycie Tauron Ligi.

Mecz rozpoczął się źle dla radomianek. Podopieczne trenera Riccardo Marchesiego przegrywały 0:7, a kilka punktów później 2:11. Mimo dużej straty E. Leclerc Moya Radomka Radom zdołała doprowadzić do remisu (19:19). W końcówce jednak lepsze okazały się gospodynie i to Developres wygrał pierwszą partię 25:21.

Druga partia była bardziej wyrównana, ale nadal ze wskazaniem na Developres (14:10). Radomiankom ponownie udało się odrobić stratę, a w końcówce wyjść na prowadzenie. Po grze na przewagi ponownie lepsze okazały się gospodynie (26:24).

Trzeci set był wyrównany do połowy. W drugiej części siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów wypracowały przewagę i ostatecznie wygrały 25:17.

Developres SkyRes Rzeszów - E. Leclerc Moya Radomka Radom 3:0 (25:21; 26:24; 25:17)