Siatkówka

E. Leclerc Moya Radomka wraca bez punktów

niedziela, 28 lutego 2021 22:26 / Autor: Michał Kaczor

ŁKS Commercecon Łódź pokonał E. Leclerc Moya Radomkę Radom 3:0.

Radomianki ponownie musiały radzić sobie bez kontuzjowanej Katarzyny Skorupy. ŁKS rozpoczął od prowadzenia 5:0. Siatkarki E. Leclerc Moya Radomki zdołały zbliżyć się na dwa punkty, jednak druga część seta należała do gospodyń. ŁKS wygrał 25:17.

Druga partia była bardziej zacięta, ale ze wskazaniem na ŁKS. Przy stanie 18:13 wydawało się, że gospodynie pewnie wygrają, ale radomianki zaczęły w końcówce odrabiać stratę. Podopieczne trenera Riccardo Marchesiego zdołały wyrównać (22:22), jednak na więcej nie było ich stać. ŁKS wygrał 25:23.

Trzeci set to była dominacja gospodyń. ŁKS od samego początku prowadził i ostatecznie drużyna z Łodzi pokonała E. Leclerc Moya Radomkę 25:13.

Dla radomianek to była piąta porażka w tym sezonie.

ŁKS Commercecon Łódź – E. Leclerc Moya Radomka Radom 3:0 (25:17; 25:23; 25:13)