Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: święci Jan Fisher, biskup, i Tomasz More, męczennicy              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kierz Niedźwiedzi, Majdów
Dziś jest: Wtorek, 22 czerwca 2021

Siatkówka

Jutro KKS zaczyna play-offy

piątek, 12 marca 2021 08:16 / Autor: Kamil Zapora
Ostatni trening KKS-u przed fazą Play-Off. Fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Jutro Kozienicki Klub Siatkówki zagra swój pierwszy mecz play-offów, w których zmierzy się z Arką Tempo Chełm. Stawką tej fazy rozgrywek jest awans do turnieju półfinałowego o pierwszą ligę. Wczoraj z mikrofonem odwiedziliśmy KKS na ostatnim treningu przed meczem.

W play-offach mierzą się drużyny, które zajęły miejsca 1-4 i 2-3 w rundzie zasadniczej. Gra toczy się do trzech wygranych, a stawką jest możliwość gry w turnieju półfinałowym o awans do I ligi. Gospodarzem pierwszych spotkań są zespoły, które zajęły wyższe miejsca.

Przypomnijmy, że KKS rundę zasadniczą zakończył na pierwszym miejscu. Dlatego dwa pierwsze mecze play-off’ów zagra na własnym parkiecie. Te zaplanowano na sobotę, 13 marca (start o 18.00) i niedzielę, 14 marca (początek o 16.00).

Po ostatnim meczu rundy zasadniczej trener KKS-u Marek Grzelczak zapowiadał, że jego podopieczni przystąpią do kolejnej fazy rozgrywek jako nowa, mocniejsza drużyna. W czasie wczorajszego treningu potwierdził te słowa:

Mecze będą transmitowane na fanpage’u KKS-u – TUTAJ