Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: święci Jan Fisher, biskup, i Tomasz More, męczennicy              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kierz Niedźwiedzi, Majdów
Dziś jest: Wtorek, 22 czerwca 2021

Siatkówka

KKS Kozienice po pierwszym dwuboju w fazie play-off

poniedziałek, 15 marca 2021 08:12 / Autor: Kamil Zapora
fot. KKS Kozienice
Kamil Zapora

Siatkarze Kozienickiego Klubu Siatkówki w miniony weekend rozegrali dwa pierwsze spotkania fazy play-off, w której walczą z Arką Tempo Chełm. Po znakomitym meczu w sobotę, KKS wrócił do punktu wyjścia przegrywając w niedzielę.

Siatkarze Enei KKS-u Kozienice w świetnym stylu rozpoczęli rundę play-off II ligi. W sobotę, 13 marca, na własnym parkiecie pewnie pokonali 3:0 KS Arkę Tempo Chełm. Podopieczni Marka Grzelczaka, nie licząc krótkiego przestoju w końcówce drugiej partii, zagrali koncertowe spotkanie.

Kolejny mecz również u siebie miał już zupełnie inny przebieg i zakończył się przegraną KKS-u 2:3. To była mordercza walka, a mecz trwał prawie 2,5 godziny.

Przypominamy, że rywalizacja w fazie play-off toczy się do trzech zwycięstw. Kto wygra trzy spotkania – awansuje do turnieju półfinałowego. Obecny wynik to 1:1. Za tydzień kozieniczanie zagrają dwa mecze na wyjeździe w Chełmie.