Patron dnia: św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 236.

Emocje w ostatnich minutach i zwycięstwo KSSPR-u

poniedziałek, 29 marca 2021 15:55 / Autor:

W sobotnich rozgrywkach I ligi, grupy D piłkarzy ręcznych nie zabrakło emocji. Zagwarantowali je szczypiorniści KSSPR Końskie i MTS Chrzanów.

W sobotę, 27 marca zespół KSSR Końskie na własnym parkiecie zmierzył się z drużyną MTS Chrzanów w ramach rozgrywek I Ligi mężczyzn, grupy D piłki ręcznej. Po emocjonującym starciu konecczanie pokonali przyjezdnych 23:22.

Pierwszą połowę spotkania konecczanie pewnie wygrali wynikiem 15:9. Pod koniec drugiej części spotkania do głosu doszli zawodnicy MTS-u, dzięki temu ostatnie minuty spotkania były bardzo emocjonujące. Ostatecznie podopiecznym Michała Przybylskiego udało się obronić wynik i zwyciężyć 23:22. W drużynie gospodarzy na wyróżnienie zasługuje bramkarz Daniel Szot, który został wybrany zawodnikiem meczu.

KSSPR Końskie zajmuje 5. miejsce w I lidze z bilansem 7 wygranych oraz 7 przegranych. Za dwa tygodnie szczypiorniści KSSPR-u zmierzą się na wyjeździe z zajmującą  trzecie miejsce w rozgrywkach I ligi drużyną MKS Padwy Zamość.

KSSPR Końskie – MTS Chrzanów 23:22 (15:9) KSSPR: Napierała, W. Sękowski, Kozłecki, Ł. Sękowski, B. Sękowski, Jarosz, Maleszak, Wolski, Ciszek, Włodarski, Kubała, Stępień, Matyjasik, Szot, Słonicki.

Bramki dla „Koni”: Ł. Sękowski (2), B. Sękowski (2), Wolski (8), Ciszek, Włodarski, Matyjasik (7), Szot, Słonicki.