Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

Piłka nożna

Remis w hicie kolejki Fortuna 1. Ligi

środa, 28 kwietnia 2021 19:37 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka zremisowali z ŁKS-u Łódź 1:1 w hicie kolejki Fortuna 1. Ligi.

Mecz rozpoczął się lepiej dla Radomiaka. Już w 8. minucie gola na 1:0 strzelił głową Michał Kaput. W kolejnych minutach „Zieloni” próbowali pójść za ciosem. Próbowali między innymi Angielski, oraz Kaput. Obraz gry zmieniła sytuacja z 37. minuty. Z rzutu wolnego uderzał Rygaard, błąd popełnił Kochalski, który próbował łapać piłkę, a futbolówkę do bramki skierował Ricardinho. W kolejnych minutach szanse na drugiego gola dla ŁKS-u mieli Janczukowicz i Dąbrowski, ale w obu sytuacjach obronną ręką wyszli piłkarze Radomiaka.

Na początku drugiej połowy przeważał Radomiak, ale obie drużyny nie potrafiły znaleźć drogi do bramki rywala. Po stronie drużyny z Radomia próbowali między innymi Gąska i Kozak, a w ŁKS-ie Rozwandowicz i Janczukowicz. W końcowych minutach żadna drużyna nie potrafiła stworzyć sobie klarownej sytuacji. Mecz zakończył się remisem 1:1.

ŁKS Łódź – Radomiak Radom 1:1 (1:1)

Gole: Kaput 8’ – dla Radomiaka oraz Ricardinho 38’ dla ŁKS-u