Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Dobieszyn
Dziś jest: Wtorek, 21 września 2021

SPORT

Tym razem off-road zawita do Gniewoszowa

wtorek, 01 czerwca 2021 08:21 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

W najbliższą niedzielę w Wysokim Kole w gminie Gniewoszów I runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego w Supersprincie Enduro. Lista startowa jest jeszcze otwarta, ale niezapomniane emocje czekają nie tylko na zawodników.

Radom szczepienia

Mistrzostwa Enduro zawsze składały się z trzech części. Wyjątkiem był zeszły rok, kiedy z przyczyn związanych z pandemią odbyły się tylko dwie rundy. Wiceprezes Kozienickiego Klubu Motorowego Artur Łuczak wierzy, że tym razem wszystko uda się zgodnie z planem:

Ważne, żeby młodzi miłośnicy jazdy na motorze mogli sprawdzać swoje umiejętności legalnie i co najważniejsze bezpiecznie:

Organizatorzy czekają zatem na osoby, dla których runda w Wysokim Kole może być pierwszymi zawodami w życiu. Na listę startową będzie można dopisać się jeszcze na miejscu w dniu zawodów, jednak żeby uniknąć kolejek, zdecydowani mogą zrobić to już teraz on-line klikając TUTAJ.

Jak mówi Artur Łuczak, w gminie Gniewoszów takich zawodów jeszcze nie było, a ma ona wiele do zaoferowania miłośnikom off-roadu:

Zapraszamy również osoby, które nie posiadają motoru, ponieważ na pewno będzie na co popatrzeć. Początek w niedzielę 6 czerwca o godzinie 10:30. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio Plus Radom.