Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Elżbieta z Schönau, dziewica i zakonnica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Odrowąż, Mroczków
Dziś jest: Piątek, 18 czerwca 2021

Siatkówka

Zmiany w sztabie szkoleniowym E. Leclerc Moya Radomki

środa, 09 czerwca 2021 10:26 / Autor: Michał Kaczor
fot. radomka.com
Michał Kaczor

Radosław Wodziński nie będzie już asystentem trenera w E. Leclerc Moya Radomce Radom.

Radosław Wodziński karierę rozpoczynał w karierę w Pałacu Bydgoszcz, a następnie pracował w DevelopResie SkyRes Rzeszów. Z E. Leclerc Moya Radomką był związany od 2019 roku. Pełnił funkcję asystenta trenerów Jacka Skroka, a później Riccardo Marchesiego.

- Moi drodzy! To była przyjemność pracować w rodzinie Radomki. Przez dwa sezony, które spędziłem tutaj dużo się nauczyłem i poznałem wiele wspaniałych osób. Wszystkim kibicom, którzy wspierali nas w tych pandemicznych czasach bardzo dziękuję, że byliście z nami na dobre i na złe. Radom to miasto z dużymi możliwościami i jeśli chodzi o sport to widać tutaj duży potencjał, który rośnie z roku na rok. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie na nowej hali, z kibicami Radomka dalej będzie tak walecznym zespołem, jak do tej pory. Pożegnania nigdy nie należą do łatwych, ale to część sportowego życia. Nie mówię do widzenia, a do zobaczenia! – mówi Radosław Wodziński.