Patron dnia: św. Leon IX, papież
Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Jakub Bednaruk: Jestem dumny z zespołu

niedziela, 24 października 2021 14:14 / Autor: Michał Kaczor

Trener Jakub Bednaruk i przyjmujący Paweł Rusin podsumowali mecz Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk (3:1).

Jakub Bednaruk (trener Cerrad Enea Czarnych Radom):

Bolały nas te trzy porażki bez wygranego seta. Najpierw Warszawa nas zdominowała, później ZAKSA ciut lepiej, Resovia – było blisko i dzisiaj był niezły poziom. Zwycięstwo smakuje bardzo dobrze. To był nasz najlepszy tydzień, jeśli chodzi o trening. Doszedł do nas Sebastian [Warda – red.], mogliśmy robić normalne szóstki. Sebastian dzisiaj zagrał świetny mecz. Jestem bardzo zadowolony. To był ciężki mecz. Jestem dumny z zespołu, pomimo tego, że gdybyśmy przegrali trzeciego seta, to prawdopodobnie doszłoby tutaj do masowego morderstwa, bo prowadząc 18:12 oddajemy 5 punktów z rzędu błędami. Wyciągnęliśmy tego seta. Teraz odpocząć i jedziemy dalej.

Paweł Rusin (przyjmujący Cerrad Enea Czarnych Radom):

Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa, bo taki przeciwnik jak Gdańsk na papierze nie jest w naszym pułapie, a wykorzystaliśmy atut własnej hali. Trzy punkty do tabeli i o to chodzi. Nie ukrywam, że to dla mnie ogromna szansa zadebiutować w pierwszej szóstce w PlusLidze.