Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
Dziś jest: Wtorek, 25 stycznia 2022

Siatkówka

Jakub Bednaruk: To był najlepszy mecz Zawiercia w tym sezonie. Daliśmy z siebie maksa

niedziela, 07 listopada 2021 12:44 / Autor: Michał Kaczor
fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom
Michał Kaczor

- To był zdecydowanie najlepszy mecz Zawiercia w tym sezonie. Daliśmy z siebie maksa – powiedział trener Jakub Bednaruk po meczu Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron CMC Warta Zawiercie (0:3).

Jakub Bednaruk (trener Cerrad Enea Czarnych Radom):

To był zdecydowanie najlepszy mecz Zawiercia w tym sezonie. Wywarli na nas bardzo dużą presję. Nie mogliśmy powstrzymać ani Conte ani Kovacevicia. Próbowaliśmy przez cały mecz. Daliśmy z siebie maksa. Nie mam zastrzeżeń do waleczności. Uważam, że to, co zrobili dzisiaj kibice, to była najlepsza atmosfera w meczu, jak prowadziłem zespół w moim życiu. Chcieliśmy oddać wynikiem, ale Zawiercie grało wyśmienicie. Bolał mnie pierwszy set, bo odpadliśmy na prawej stronie, a w drugim secie mamy trzy kontry przy 17:17, trzy błędy i odjazd Zawiercia. Jeżeli chcesz grać z takim zespołem jak Zawiercie, to nie możesz popełniać tylu błędów w ataku.

 

Daniel Gąsior (atakujący Cerrad Enea Czarnych Radom):

Zespół naszpikowany gwiazdami. Przegraliśmy i zrobiliśmy za dużo błędów. Musieliśmy zaryzykować na wysokiej piłce i na zagrywce, żeby cokolwiek ugrać. Pokazali wyższość i że są poziom wyżej. Była walka, kibice dopisali. Dziękujemy za to. Trzeba pokłonić się Zawierciu.