KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk

E. Leclerc Moya Radomka wygrała!

niedziela, 05 grudnia 2021 15:24 / Autor: Michał Kaczor

E. Leclerc Moya Radomka Radom pokonała #VolleyWrocław 3:1. Radomianki przerwały serię nieudanych spotkań.

Dla E. Leclerc Moya Radomki był to ważny mecz szczególnie pod względem mentalnym. Z pięciu ostatnich spotkań radomianki wygrały zaledwie jedno.

Pierwsze dwa sety miały emocjonujący przebieg. W drugim Radomka musiała gonić wynik, ale oba zakończyły się zwycięstwami 25:23. W trzecim zdecydowanie lepiej zagrały gospodynie z Wrocławia. Siatkarki #VolleyWrocław wygrały 25:21. Jak okazało się później, dla Radomki był to tylko wypadek przy pracy. W czwartym secie podopieczne trenera Riccardo Marchesiego wygrały 25:17 i cały mecz 3:1.

To było szóste zwycięstwo Radomki w tym sezonie. Dzięki temu drużyna z Radomia utrzymała kontakt z czołówą "trójką" w Tauron Lidze. Do trzeciego ŁKS-u traci zaledwie dwa punkty.

#Volley Wrocław - E. Leclerc Moya Radomka Radom 1:3 (23:25; 23:25; 25:21; 17:25)