Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Szybka wygrana siatkarzy Indykpolu z Czarnymi

poniedziałek, 21 lutego 2022 19:36 / Autor: Kamil Zapora
Kamil Zapora

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali z Indykpolem AZS Olsztyn 0:3. Radomianie nawiązali walkę tylko w dwóch pierwszych setach, które przegrali do :22 i :23. W trzecim Indykpol od początku kontrolował przebieg i wygrał do :16.

Indykpol AZS Olsztyn pozostaje na zwycięskiej ścieżce. Dzięki dzisiejszej wygranej drużyna z północnej Polski zbliża się do czołowej czwórki tabeli siatkarskiej PlusLigi, podczas gdy Czarni zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Jednak Wojskowi mają przed sobą ponad tydzień przerwy, po której 2 marca zagrają zaległy mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:22, 25:23, 25:16)

Indykpol: Butryn, Averill, Defalco, Firlej, Poręba, Andringa - Gruszczyński (libero) oraz Jakubiszak, Bakiri, Siwczyk

Czarni: Gąsior, Lemański, Rusin, Kędzierski, Warda, Firszt - Masłowski (libero) oraz Woropajew, Santana, Faryna