Enea Energia Kozienice remisuje w przedostatnim sparingu

poniedziałek, 28 lutego 2022 14:47 / Autor: Kamil Zapora
źródło: KS ENEA Energia Kozienice
Kamil Zapora

W sobotę 26 lutego Enea Energia Kozienice podjęła na własnej murawie Szydłowiankę Szydłowiec w przedostatnim meczu kontrolnym. Po przeciętnej grze spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

W przedostatnim spotkaniu kontrolnym piłkarze z Kozienic zremisowali z szóstym zespołem ligi okręgowej. Goście objęli prowadzenie już po niespełna minucie gry. Nasi piłkarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą. Po podaniu Eugeniusza Kołodziejczyka do siatki trafił Bartłomiej Nowak.

Z różnych przyczyn w sobotę nie zagrali Michał Lament, Patryk Wołczyński, Hubert Śliwiński i Piotr Czerwiński.

Trener Mariusz Sztobryn sprawdzał umiejętności dwóch nowych piłkarzy. Jednym z nich jest ukraiński obrońca, który ostatnio grał w 2 lidze ukraińskiej.

Enea Energia Kozienice - Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (1:1)

Bramka dla Energii: Bartłomiej Nowak 30’

Energia: Majos (46’ Wrzosek) - testowany, Janiszewski, Trojanowski, Piasek, Nowak, Walisiewicz, Więcek, Nowosadko, Kołodziejczyk, Skowroński oraz Wasilewski, Pietrzyk, Pawełek, testowany, Korzeń, Majer, Książek, Kucharczyk