Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa WIELKI CZWARTEK

Bezzębny Radomiak i wysoka porażka w Szczecinie

piątek, 04 marca 2022 22:12 / Autor: Michał Kaczor

Radomiak przegrał z Pogonią Szczecin 0:4.

Mecz rozpoczął się źle dla Radomiaka. Już w 6. minucie po strzale głową na 1:0 dla Pogoni strzelił Kamil Drygas. Stracony gol nie dal impulsu do ataku dla Radomiaka. Gospodarze nadal prowadzili grę i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od drugiej żółtej kartki dla Luizao. Brazylijczyk wślizgiem trącił rywala i sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. Na domiar złego po rzucie wolnym Pogoń strzeliła na 2:0. Do bramki Filipa Majchrowicza trafił Konstantinos Triantafyllopoulos. Trener Dariusz Banasik próbował zmieniać sytuację na boisku, ale w 76. minucie na 3:0 strzelił Mateusz Łęgowski. Wynik ustalił w 81. minucie Jean Carlos. Radomiak przegrał 0:4.

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom 4:0 (1:0)

Gole: 6' Drygas, 54' Triantafyllopoulos, 76' Łęgowski, 81' Carlos