Radomiak zremisował ze Śląskiem Wrocław

niedziela, 13 marca 2022 17:10 / Autor: Magdalena Król
Magdalena Król

Radomiak Radom zremisował z Ślskiem Wrocław 0:0.

W pojedynku 25. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze Radomiaka zagrali na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Na początku spotkania został faulowany Leo i sędzia podyktował rzut wolny dla Radomiaka z boku pola karnego. Pod koniec pierwszej połowy sędzia podyktował rzut karny dla Śląska po faulu Rossiego na Exposito. Jednak piłkarz gospodarzy nie trafił i pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.

Ostanie chwile drugiej połowy były emocjonujące. Pod koniec nasi piłkarze cieszyli się z gola dla Zielonych, jednak wideoweryfikacji bramka Goncalo Silvy została anulowana.

Śląsk Wrocław - Radomiak Radom 0:0

Śląsk: Szromnik - Janasik, Verdasca, Golla, Garcia - Mączyński, Schwarz, Olsen - Jastrzembski, Sobota, Exposito.

Radomiak: Majchrowicz - G. Silva, R. Rossi, Cichocki - Machado, Luizao, Cele (64. Łukasik), Abramowicz - Leandro (46. Radecki), Angielski (64. Maurides), A. Marcus (79. T. Matos).