Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Tomasz Apostoł
Dziś jest: Niedziela, 03 lipca 2022

SPORT

PreZero na dłużej z APR Radom

piątek, 17 czerwca 2022 13:11 / Autor: Michał Kaczor
fot. APR Radom
Michał Kaczor

Akademia Piłki Ręcznej Radom i firma PreZero przedłużyły umowę tytularną o dwa lata.

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w hali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga. Akademia Piłki Ręcznej Radom przez dwa kolejne lata będzie występowała pod szyldem PreZero.

- Kiedyś tworzenie takiego klubu jak PreZero Akademia Piłki Ręcznej było tylko marzeniami, później - po ciężkiej pracy - stało się planami, a dziś staje się celem. Jestem dumny z tego, że przedłużamy współpracę z firmą PreZero, która pozwala na rozbudowę klubu oraz jego struktur. Wspólnie będziemy rozwijać projekt przez najbliższe dwa lata. Razem tworzymy lepsze jutro - mówi Wojciech Bień, prezes APR Radom.

W ubiegłym sezonie szczypiornistki PreZero APR Radom zdobyły mistrzostwo Mazowsza, a młodsze zawodniczki dostały się do grupy najlepszych 8 drużyn w Polsce.

- Drużyna PreZero Akademia Piłki Ręcznej Radom szybko się rozwija, awansuje w najważniejszych rankingach i organizuje nabory dla kolejnych roczników. Uważam, że to bardzo wartościowa współpraca, którą warto kontynuować ze względu na pozytywne jej efekty nie tylko dla samych zawodniczek, ale również lokalnej społeczności - mówi Małgorzata Grudzień, członek zarządu PreZero.

Podobnie jak w poprzednich latach w ramach umowy będą także realizowane spotkania edukacyjne z młodzieżą z radomskich szkół oraz liczne konkursy.