Jan Pasterski
Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa

Porażka Radomiaka w pierwszym sparingu - czterech testowanych zawodników

sobota, 18 czerwca 2022 14:12 / Autor: Michał Kaczor

Radomiak przegrał z Górnikiem Łęczna 0:1 w pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym. W spotkaniu wystąpiło czterech testowanych zawodników.

Jedynego gola w tym meczu strzelił z rzutu wolnego Ruben Lobato. Po jego strzale piłka odbiła się od muru i zmyliła stojącego w bramce Alberta Posiadałę.

W pierwszej połowie na boisku zaprezentowało się czterech zawodników testowanych w klubie - Pedro Justiniano, Oskar Majda, Maksim Konanau oraz Serhij Chobotenko.

Górnik Łęczna - Radomiak Radom 1:0 (1:0)

Gol: 43' Lobato

Radomiak Radom: (I połowa) 1. Albert Posiadała - 11. Daniel Pik, 99. Pedro Justiniano, 55. Serhij Czobotenko, 4. Maciej Świdzikowski, 97. Dominik Sokół - 17. Dominik Stępień, 7. Miłosz Żurawski, 23. Oskar Majda - 14. Maksim Konanau, 21. Jakub Snopczyński. (II połowa) 1. Gabriel Kobylak - 22. Dariusz Pawłowski, 37. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz (85 14. Remigiusz Grotek) - 90. Jakub Nowakowski, 3. Daniel Łukasik, 2. Thabo Cele, 9. Leândro - 13. Maurides, 10. Karol Angielski.