Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa WIELKI CZWARTEK

Energia Kozienice spada do ligi okręgowej

sobota, 25 czerwca 2022 19:13 / Autor: Kamil Zapora
Mecz w Kozienicach, fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Enea Energia Kozienice przegrała dwumecz z MKS-em Przasnysz co oznacza dla kozieniczan spadek do ligi okręgowej.

Piłkarze Enei Energii Kozienice zagrali dziś na wyjeździe drugi mecz barażowy z MKS-em Przasnysz. Stawką było utrzymanie w IV lidze. Pierwsze spotkanie miało miejsce w Kozienicach i zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Warunkiem utrzymania dla Energii był przynajmniej remis w dzisiejszym meczu. Niestety, nie udało się. Już w 7 minucie bramkę dla Przasnysza zdobył Tomasz Kamiński. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. W 59 minucie bramkę do siatki przeciwnika posłał Bartosz Wójcik z MKS-u. Piłkarzom Energii nie udało się odrobić straty do końca spotkania.

Przypomnijmy, że Energia zaliczyła już spadek do ligi okręgowej w 2019 roku. Po dwóch latach piłkarzom z Kozienic udało się wrócić do gry w IV lidze.