Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: bł. Sancja Szymkowiak, zakonnica
Dziś jest: Czwartek, 18 sierpnia 2022

Siatkówka

W sobotę wakacyjny amatorski turniej plażówki w Kozienicach

czwartek, 28 lipca 2022 13:49 / Autor: Kamil Zapora
fot. Archiwum Radia Plus Radom
Kamil Zapora

Już w sobotę, 30 lipca, Kozienicki Klub Siatkówki organizuje Amatorski Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Impreza będzie miała charakter rekreacyjny, a oprócz zmagań przy siatce czekają nas atrakcje dla całych rodzin.

Turniej odbędzie się na boiskach do plażówki, tuż obok Krytej Pływalni „Delfin”. Losowanie drużyn zaplanowano na godz. 9.30, a start imprezy na 10.00.

Rywalizacja będzie toczona w dwóch grupach. W grupie I nie mogą grać zawodowcy, a jeden zawodnik musi mieć mniej niż 18 lat. W grupie II nie ma żadnych ograniczeń. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo, na adres kkskozienice@gmail.com – należy podać skład oraz grupę. Uwaga: liczba miejsc ograniczona.

Na uczestników wydarzenia czekać będą dodatkowe atrakcje, m.in. grill, dmuchańce, gry, zabawy i konkursy. Organizatorzy zapowiadają także przeprowadzenie zbiórki na rzecz Kozienickiego Hospicjum.

Podobnie jak w poprzednich latach organizacji turnieju podjęli się Krzysztof Jeziorowski z KKS-u oraz Rafał Bąk. Głównymi partnerami wydarzenia są: Gmina Kozienice, Enea oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.