Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

Radomiak odpoczywa, Broń wygrywa

niedziela, 17 maj 2015 19:03 / Autor:
Po trzy punkty zdobyły radomskie zespoły w 30. kolejce III ligi w grupie łódzko - mazowieckiej. Broń Radom pokonała u siebie Pogoń II Siedlce 2:1, a Radomiak Radom zainkasował trzy punkty bez wychodzenia na murawę.

Zieloni odpoczywali w ten weekend, ponieważ ich rywal GKP Targówek wycofał się z rozgrywek przed rundą wiosenną. Piłkarze Jacka Magnuszewskiego cieszą się trzema punktami i czekają na wyjazdowy mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki w najbliższą sobotę.

Broniarze dość łatwo poradzili sobie z goścmi z Siedlec. Gole dla Radomia strzelili: Mikołaj Skórnicki i Mariusz Marczak. Obydwa zespoły kończyły mecz w dziesiątkę. W przyszły weekend Broń Radom również zdobędzie walkowerem trzy punkty, ponieważ miała grać z Targówkiem.

BROŃ RADOM - POGOŃ II SIEDLCE 2:1 (2:0)

Mikołaj Skórnicki 27, Mariusz Marczak 31 - Sylwester Buga 52

Broń: Karol Budzikur - Bartosz Krukowski (68 Piotr Wieczorek), Mikołaj Skórnicki, Przemysław Wicik, Piotr Dobosz (71 Sebastian Wichucki) - Dominik Leśniewski, Damian Sałek, Wajih Bouchniba, Michał Bojek (90 Piotr Stefański) - Piotr Nowosielski, Mariusz Marczak (85 Emil Więcek).

Pogoń II: Piotr Antoszczuk - Adrian Zawadka, Michał Panufnik, Damian Guzek, Aron Majczyna - Michał Ogrodnik, Kamil Dmowski, Piotr Krawczyk (60 Mateusz Janusiewicz), Paweł Drażba (80 Mateusz Lubkowicz), Sylwester Buga - Bartosz Kaszubowski.żółte kartki: Skórnicki, Nowosielski, Marczak - Guzek, Drażba, Krawczyk, Dmowski.

czerwone kartki: Piotr Nowosielski (64. minuta, Broń, za drugą żółtą) - Kamil Dmowski (88. minuta, Pogoń II, za drugą żółtą).sędziował: Tomasz Skopiński (Skierniewice).

źródło: Radom24.pl