Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Alojzy Gonzaga, zakonnik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Szydłowiec, Wysoka
Dziś jest: Poniedziałek, 21 czerwca 2021

SPORT

Lozano w firmie Cerrad

poniedziałek, 25 maj 2015 14:00 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Na zakończenie kilkudniowego pobytu w Polsce Raul Lozano wraz z Robertem Pryglem i Wojciechem Stępniem odwiedził firmę Cerrad. Jak informuje strona stowarzyszenieczarni.pl znany szkoleniowiec zainteresował się bieżącą produkcją i najbliższymi planami rozwojowymi Sponsora Tytularnego Drużyny.
Raul Lozano został przyjęty przez Halinę Bąk, wiceprezesa firmy Cerrad oraz Artura Michorowskiego, dyrektora ds. sprzedaży krajowej. Podczas spotkania pierwszy trener Cerrad Czarnych Radom otrzymał upominek w postaci płytki klinkierowej ze swoją podobizną.Argentyńczyk zapoznał się z działalnością firmy, zwiedził produkcję, miał również okazję obejrzeć nową fabrykę, która jest aktualnie w budowie. Podczas spotkania nie zabrakło także rozmów o tematyce siatkarskiej. - Wiele ciepłych słów od tak uznanego trenera padło pod adresem naszych szkoleniowców Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia - informuje Halina Bąk. Argentyński szkoleniowiec był pod wrażeniem działalności sponsora tytularnego. - Cieszę się ze spotkania w firmie Cerrad. Widać, że sponsorzy są zaangażowani w ten klub. Bardzo mnie to cieszy. A prezent, który otrzymałem jest bardzo piękny, będę musiał znaleźć specjalne miejsce - podkreśla Raul Lozano. Z wizyty zadowolona była również wiceprezes firmy. - Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze. Mamy nadzieję, że Raul Lozano wiele wniesie w rozwój naszej drużyny, a współpraca ze sponsorem tytularnym będzie układała się pomyślnie dla dobra obu stron - dodaje Halina Bąk.