Na antenie: W rytmie Radomia i regionu
Wojciech Sałek
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /SPORT/Bartłomiej Kiernoz i Bartek Malec odkryciem sezonu

Sport w Radomiu

Bartłomiej Kiernoz i Bartek Malec odkryciem sezonu

12 sierpień 2015 / Tekst
Chociaż nie na podium, i tak mają powód do radości. Siatkarze z Radomia wyróżnieni podczas ostatniego w tym roku turnieju cyklu Plaża Open w Gdańsku.
Bartłomiej Kiernoz i Bartek Malec odkryciem sezonu
fot. www.wksczarni.pl

W decydującym spotkaniu Dominik Witczak i Łukasz Kaczmarek pokonali duet Stanisław Wawrzyńczyk i Piotr Ilewicz. W finale rozrywek reprezentujący Czarnych Bartłomiej Kiernoz i Bartek Malec rozpoczęli od zwycięstwa w trzech setach nad  zespołem Jan Krasiński/Mateusz Zięba. Dobra passa opuściła jednak siatkarzy RCS Czarnych i uplasowali się na miejscach 9-12.

Bartłomiej Kiernoz i Bartek Malec odegrali natomiast pierwszoplanowe role podczas gali podsumowującej cały cykl Plaża Open. Otrzymali bowiem nominacje w kilku kategoriach. Ostatecznie stworzony przed rozpoczęciem tegorocznego sezonu siatkówki plażowej duet, uznano za odkrycie roku. Dodatkowo Bartek Malec okrzyknięty został najlepiej atakującym graczem.

Zmagania w Gdańsku zamknęły tegoroczny cykl. Odbyło się siedem turniejów Plaży Open. Teraz przed zawodnikami ostatni akt sezonu - turniej finałowy mistrzostw Polski, który odbędzie się już w najbliższy weekend. W Krakowie zagrają dwa duety Czarnych. Obok zespołu Bartłomiej Kiernoz/ Bartek Malec, barw Radomskiego Centrum Siatkarskiego bronić będą Kacper Kujawiak i Michał Bryl. Obaj pod Wawel zawitają niemal bezpośrednio z turnieju CEV Biel/Bienne Masters.  Ambitną postawę w Krakowie zapowiada również Daniel Pliński. Siatkarz Cerrad Czarnych Radom występujący w letnim cyklu w barwach Administratora Radom zagra z Marcinem Wiką.  

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4