Na antenie: Kto rano wstaje...
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: 17 stycznia - św. Antoni, opat
Pochmurno

-3°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 76%

Wiatr: 30.58 km/h

 • 03 Sty 2019

  Śnieg 0°C -2°C

 • 04 Sty 2019

  Bardzo pochmurno 0°C -5°C

Radio Plus Radom /SPORT/Powiedzieli po meczu Czarni - Indykpol

Sport w Radomiu

Powiedzieli po meczu Czarni - Indykpol

14 styczeń 2019 / Tekst

Komentarze po meczu Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn (3:2).

fot. Czarni TV
fot. Czarni TV

Robert Prygiel (trener Cerrad Czarnych Radom): - Przegrywamy do 16, później wygrywamy do 20, 14, przegrywamy do 18 i wygrywamy do 7. Pomimo tego, że mecz trwał 5 setów, żaden set nie był zacięty. Bardzo cieszę się z tego zwycięstwa. Myślę, że da nam trochę pewności siebie. Dzisiaj tej pewności brakowało. Ostatnio mieliśmy ciężki okres, nie graliśmy dobrze, mieliśmy dużo problemów zdrowotnych. Na szczęście wszyscy są już zdrowi. To zwycięstwo, mam nadzieję, że będzie dla nas bardzo cenne. Cieszę się, bo chyba pierwszy raz w tym sezonie, że po przegranym secie dość łatwo wróciliśmy do gry. W drugim przegrywaliśmy 7:1 i potrafiliśmy wygrać, także można wyciągnąć plusy z tego zwycięstwa. We wszystkich setach, w których Olsztyn wygrał, zaczynało się od naszego złego przyjęcia. W pierwszym mogę usprawiedliwić swoich przyjmujących, bo były to trudne zagrywki, ale później nie były to zagrywki, które powinny nam zrobić taką krzywdę, jaką zrobiły. Michał [Filip - przyp. red.] dał bardzo dobrą zmianę. Maks dzisiaj nic nie grał. Michał dał bardzo dobry impuls. Myślę, że jego zmiana wniosła bardzo dużo pozytywnego do naszej gry.

Michał Mieszko Gogol (trener Indykpolu AZS Olsztyn): - Myślę, że w pierwszym secie wywarliśmy presję zagrywką na rywalach, ale też graliśmy dobrze w systemie blok - obrona, podbijaliśmy bardzo dużo piłek. Myślę, że "niecierpliwość" to jest najlepsze słowo, które w tej chwili cechuje naszą drużynę. Trzeba też pamiętać, że my walczymy o to, żeby odbudować swoją pewność siebie. To, co dzisiaj stało się w trzecim secie jest też i dla mnie bardzo dziwną rzeczą, jak drużyna może w pewnym momencie stanąć i popełniać bardzo proste błędy. Jestem zadowolony z tego, jak zagrywaliśmy, bo jakość naszej zagrywki się poprawiła. Mam trochę pretensje o asekurację.

Michał Filip (atakujący Cerrad Czarnych Radom): - Wydaje mi się, że głównym czynnikiem było nasze przyjęcie. Jak mieliśmy przyjęcie, graliśmy bardzo dobrą siatkówkę, a gdy udało się drużynie z Olsztyna przycisnąć nas zagrywką, to gra nam siadała w każdym elemencie. Jak graliśmy dobrze w przyjęciu, to wygrywaliśmy dany set. Wydaje mi się, że jako drużyna zbyt luźno podeszliśmy do tego meczu.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-3°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 76%

Wiatr: 30.58 km/h

 • 03 Sty 2019

  0°C -2°C

 • 04 Sty 2019

  0°C -5°C

ARTYSTA TYGODNIA

"Gdy kiedyś znów zawołam cię"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 13 38
ONICO Warszawa 14 32
Jastrzębski Węgiel 14 31
Cerrad Czarni Radom 14 26
PGE Skra Bełchatów 14 24
Aluron Virtu Warta Zawiercie 13 21
GKS Katowice 14 18
Chemik Bydgoszcz 14 16
Trefl Gdańsk 13 15
Indykpol AZS Olsztyn 14 15
Asseco Resovia Rzeszów 13 14
Cuprum Lubin 14 11
MKS Będzin 14 6
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4