Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 15 grudnia - bł. Jan Karol Steeb, prezbiter
Bardzo pochmurno

1°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 73%

Wiatr: 28.97 km/h

 • 15 Gru 2018

  Pochmurno 1°C -2°C

 • 16 Gru 2018

  Pochmurno -1°C -2°C

Radio Plus Radom /SPORT/Powiedzieli po meczu Czarni – ONICO

Sport w Radomiu

Powiedzieli po meczu Czarni – ONICO

14 kwiecień 2018 / Tekst

„Wynik, który nikogo nie satysfakcjonuje”. Komentarze po meczu Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa (2:3).

fot. Jakub Szczechowski/Radio Plus Radom
fot. Jakub Szczechowski/Radio Plus Radom

Robert Prygiel (trener Cerrad Czarnych Radom). – Chyba najgorszy wynik dla obu drużyn. Tak naprawdę cieszą się inne drużyny, ale co zrobić? To pokazuje, że obie drużyny zagrały na dużym zaangażowaniu. Myślę, że wszyscy możemy śmiało stwierdzić, że zobaczyliśmy kawał meczu. Niestety, bez happy-endu. Tak naprawdę, to wszystko mogło się wydarzyć. Taką mieliśmy przewagę w dwóch pierwszych setach i doprowadziliśmy do fajnej końcówki w trzecim i wydawało się, że na emocjach wygramy to 3:0, ale niestety okazało się, że Warszawa jest drużyną solidną, grającą do końca i wygrali. Szczerze mówiąc – zasłużenie. Przez dwa sety graliśmy na zagrywce tak, że mało drużyn nawiązałoby z nami walkę. Później to się odwróciło. Zaczęliśmy więcej psuć, mniej robić asów. W tie-breaku bez sensu zepsuliśmy 4-5 zagrywek, kiedy mieliśmy powiedziane, żeby na tym etapie szanować zagrywkę.

Andrzej Wrona (środkowy ONICO Warszawa). – Oczywiście mogliśmy osiągnąć lepszy wynik. Powinniśmy zagrać bardziej na luzie. Tak naprawdę można gdybać o kilku spotkaniach w tym sezonie, w których potraciliśmy punkty. Jakbym musiał, to pewnie znalazłbym 5 czy 7 takich spotkań, gdzie mogliśmy ugrać punkcik więcej i mielibyśmy spokój. Teraz nie ma co gdybać. Zagraliśmy rundę zasadniczą na tyle, na ile było nas stać. Kończymy ją zwycięstwem na bardzo trudnym terenie, przy świetnie dysponowanym przeciwniku na zagrywce. Może ktoś to doceni tam na górze i jeszcze nam pomoże.

Tomasz Fornal (przyjmujący Cerrad Czarnych Radom). – Mieliśmy bardzo blisko zwycięstwo 3:0, piłkę w górze na 28:26. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Przegraliśmy 3:2. Wydaje mi się, że mecz mógł się naprawdę podobać. Nasza drużyna i ONICO bardzo dobrze graliśmy. Na pewno jest niedosyt, ale wynik sprawiedliwy. ONICO naprawdę fajnie grało. Taki jest sport. Miejmy nadzieję, że Katowice wygrają z Lubinem. Trzymamy za nich kciuki i będziemy w ósemce.

Jan Firlej (rozgrywający ONICO Warszawa). – Moim zdaniem wyszliśmy z ciężkiego dołka w tym spotkaniu i to obronną ręką – wygrywając, ale niestety tracąc jeden punkt. Myślę, że na tak dysponowaną drużynę, jaką był Radom, możemy być zadowoleni, że mamy dwa punkty. Wiadomo, że jakbyśmy zdobyli trzy, to mielibyśmy pewny play-off. Teraz musimy się oglądać w niedzielę na innych.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

1°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 73%

Wiatr: 28.97 km/h

 • 15 Gru 2018

  1°C -2°C

 • 16 Gru 2018

  -1°C -2°C

ARTYSTA TYGODNIA

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 11 32
Cerrad Czarni Radom 10 21
ONICO Warszawa 11 21
Jastrzębski Węgiel 10 19
PGE Skra Bełchatów 10 18
Aluron Virtu Warta Zawiercie 10 17
Stocznia Szczecin 9 15
Trefl Gdańsk 10 14
Indykpol AZS Olsztyn 10 13
GKS Katowice 10 12
Chemik Bydgoszcz 9 11
Cuprum Lubin 11 8
MKS Będzin 11 6
Asseco Resovia Rzeszów 10 6

POLECAMY

230x190 4

40. PIELGRZYMKA RADOMSKA