Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Aleksy, wyznawca
Radio Plus Radom /SPORT/Radomiak walczy o awans!

Sport w Radomiu

Radomiak walczy o awans!

10 maj 2019 / Tekst

Piłkarze Radomiaka Radom jutro staną przed ważnym momentem w historii klubu - upragnionego awansu na zaplecze ekstraklasy. By sięgnąć po laury i przypieczętować awans, powinni jutro wygrać z Siarką Tarnobrzeg. Mecz odbędzie się w Radomiu. Początek o godzinie 17.00.

http://www.radomiak.pl
http://www.radomiak.pl

Trener Dariusz Banasik przed meczem z Siarką Tarnobrzeg zachęca wszystkich, by zrobić wszystko, żeby Radomiak wygrał. - Jest to bardzo ważny mecz dla nas. W imieniu swojej drużyny chciałbym bardzo prosić kibiców o jak najlepsze wsparcie - mówi szkoleniowiec Zielonych.

W sukces piłkarzy ze Struga wierzy prezydent miasta Radosław Witkowski. - Będę na meczu. Radomiak wygra 1:0. Bramkę strzeli Leo i po trzech latach walki powiemy: dobrze zrobiona robota - powiedział prezydent Witkowski:

Na mecz wybiera się również Jan Mazurkiewicz, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych Enea Wytwarzanie. - Mam nadzieję, że wynik będzie korzystny dla Radomiaka. Nie chce mówić, kto strzeli bramkę. Jest to mi obojętne. Najważniejsze, abyśmy awansowali - powiedział sympatyk Zielonych:

Kibicem Radomiaka jest Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii Prezydenta Radomia. Na meczu nie będzie, bo przebywa na urlopie, ale będzie ściskał kciuki za podopiecznych Dariusza Banasika. - Będzie dużo walki. Walki zakończonej wreszcie zwycięstwem, czyli upragnionym awansem do pierwszej ligi. Bramkę strzeli Leo, tym samym zamknie usta tym, którzy ostatnio go krytykowali. Stawiam na wymęczone 1 do 0

Więcej wiary w Radomiaka - co zrozumiałe - ma ks. Andrzej Jędrzejewski, proboszcz parafii św. Stefana na Idalinie. - Będzie 2:0 dla Radomiaka - powiedział ks. Jędrzejewski:

Na stadionie będzie poseł Andrzej Kosztowniak. - Jestem ze Struga. Mecz do przodu, wygrywamy i wchodzimy do I ligi. W sobotę kibice będą świętować sukces - powiedział polityk Prawa i Sprawiedliwości:

Adam Bielan, wicemarszałek Senatu:

Tymczasem w ekspresowym tempie rozchodzą się wejściówki na sobotni mecz Radomiaka z Siarką Tarnobrzeg. Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny w tym sezonie Zielonych w walce o zwycięstwo i wywalczenie upragnionego awansu do I ligi wspierał będzie komplet widzów na trybunach:

Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg, sobota, 17:00.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4