Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Maria Magdalena Postel, dziewica
Radio Plus Radom /SPORT/Siatkarze Czarnych w reprezentacji!

Sport w Radomiu

Siatkarze Czarnych w reprezentacji!

26 kwiecień 2018 / Tekst

Tomasz Fornal i Norbert Huber znaleźli się w kadrze Polski na Ligę Narodów!

fot. wksczarni.pl
fot. wksczarni.pl

- Ta „dwudziestka szóstka” to nie tylko efekt planowania składu, ale i długich rozmów z zawodnikami, dzięki którym wiem, że są bardzo zmotywowani i gotowi do pracy. Ja sam nie mogę doczekać się pierwszych wspólnych treningów w maju – powiedział trener Vital Heynen.

Spotkania reprezentacji siatkarzy w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów poprzedzą mecze towarzyskie z reprezentacją Kanady w Katowicach (19 maja) i Opolu (21 maja).

 

Skład reprezentacji Polski mężczyzn na Siatkarską Ligę Narodów w sezonie 2018:

Mateusz Bieniek - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, środkowy

Bartosz Bednorz - PGE Skra Bełchatów, przyjmujący

Fabian Drzyzga - Olympiakos, rozgrywający

Tomasz Fornal - Cerrad Czarni Radom, przyjmujący

Norbert Huber - Cerrad Czarni Radom, środkowy

Marcin Janusz - PGE Skra Bełchatów, rozgrywający

Łukasz Kaczmarek - Cuprum Lubin, atakujący

Jakub Kochanowski - Indykpol AZS Olsztyn, środkowy

Marcin Komenda - GKS Katowice, rozgrywający

Dawid Konarski - Ziraat Bankasi, atakujący

Michał Kubiak - Beijing Volleyball, przyjmujący

Bartosz Kurek - Ziraat Bankasi, atakujący

Bartosz Kwolek - ONICO Warszawa, przyjmujący

Bartłomiej Lemański - Asseco Resovia, środkowy

Grzegorz Łomacz - PGE Skra Bełchatów, rozgrywający

Mateusz Mika - Trefl Gdańsk, przyjmujący

Maciej Muzaj - Jastrzębski Węgiel, atakujący

Jan Nowakowski - ONICO Warszawa, środkowy

Piotr Nowakowski - Trefl Gdańsk, środkowy

Kacper Piechocki - PGE Skra Bełchatów, libero

Damian Schulz - Trefl Gdańsk, atakujący

Artur Szalpuk - Trefl Gdańsk, przyjmujący

Aleksander Śliwka - Asseco Resovia, przyjmujący

Damian Wojtaszek - ONICO Warszawa, libero

Paweł Zatorski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, libero

Michał Żurek - Indykpol AZS Olsztyn, libero

 

W fazie preliminacyjnej Polska zagra z: Rosją, Kanadą, Koreą, Chinami, Niemcami, Francją, Japonią, Bułgarią, Włochami, USA, Serbią, Iranem, Australią, Argentyną i Brazylią.

Pierwsze mecze w 25-27 maja.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4