Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 24 marca - św. Katarzyna Szwedzka, zakonnica

Sport w Radomiu

Jest już znany terminarz meczów Radomiaka Radom w rundzie jesiennej.

Od rana nad zalewem na Borkach trwa II edycja turnieju Grand Prix Radomia w Siatkówce Plażowej. Na wyjątkowo gorącym dziś piasku rywalizuje 14 par.

 

 

W najbliższą niedzielę (5 lipca) wielka rowerowa impreza w Mroczkowie Gościnnym pod Opocznem. Właśnie tu przeprowadzony zostanie finał ogólnopolskiego cyklu wyścigów MTB Hurom Series.
Niemal 30 zawodników wystąpi w sobotę w II edycji turnieju Grand Prix Radomia w Siatkówce Plażowej. Mecze rozegrane zostaną nad zalewem na Borkach. 

25-letni środkowy obrońca Norbert Jędrzejczyk wzmocni w przyszłym sezonie Radomiaka Radom. Piłkarz został pozyskany z Wisły Puławy.

 

 

Trener polskich siatkarzy Stephane Antiga powołał Artura Szalpuka, nowego przyjmującego Cerrad Czarnych Radom na mecze Ligi Światowej z USA. Polacy zagrają z reprezentantami Stanów Zjednoczonych w piątek i sobotę w Krakowie.
Miejski rzecznik konsumenta w Radomiu Włodzimierz Zieleziński zdobył srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu. Zawody odbyły się na basenie olimpijskim  w Szczecinie.
Oskar Przysucha wygrał 3:2 z Mazovią Mińskiem Mazowieckim i jest coraz bliżej III ligi.
Bardzo dobrze zaprezentowała się Łucja Wiktorowicz podczas mistrzostw świata juniorów młodszych w biegach górskich. Opocznianka w Bułgarii wybiegała szóste miejsce. Na co stać Mateusza Celaka? W sobotę pobiegnie w mistrzostwach Europy.
Już  w ten weekend w Radomiu rozpoczną się jedne z najważniejszych zawodów zapaśniczych w Polsce, czyli Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w zapasach w Stylu Klasycznym.
Tytuł mistrza Polski w Triathlonie zostaje w Radomiu. 
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej rundy rozgrywek w turnieju GRAND PRIX Radomia w siatkówce plażowej 2015 w kategorii Open. Kolejna runda odbędzie się już 4 lipca. Drużyny grają systemem brazylijskim.
Dziś prezydent Radomia Radosław Witkowski gratulował i dziękował młodym siatkarzom Cerradu Czarnych Radom. W tym sezonie nie mieli sobie równych. Zwyciężyli w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. To liga, w której uczestniczą zespoły złożone z zawodników do 23 roku życia.

Z podwórka na stadiony

23 czerwiec 2015
W Radomiu po raz piętnasty zostanie rozegrany turniej "Z podwórka na stadiony". Zgłoszenia przyjmowana są do 10 lipca. 
Lewiatan dołączył do sponsorów drużyny Cerrad Czarni Radom.
Po kolejnych dwóch zwycięstwach nad Rosją polscy siatkarze są na dobrej drodze, aby awansować do brazylijskiego finału Ligi Światowej. Po meczach z Iranem na wyjeździe Polacy zagrają z reprezentacją USA przed własną publicznością w TAURON Arena Kraków. Mecz Polska –USA 3 lipca 2015 roku o godz. 20:15. Już od poniedziałku w Radiu PLUS Radom konkursy, w których do wygrania wejściówki na mecz.
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4