Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 26 sierpnia - Najświętsza Maryja Panna Częstochowska

Sport w Radomiu

Drużyna Integracyjnego Klubu Tenisa Stołowego "Broń Radom" zagra w nowym sezonie w I lidze. Na ten sukces kibice czekali 20 lat. Drużynę tworzy 8 zawodników, w tym czterech wychowanków z Radomia i jeden zawodnik z Chin. Pierwsze zmagania naszych tenisistów już 12 września.
Już w najbliższą sobotę nad zalewem na Borkach odbędzie się kolejna edycja Grand Prix Radomia w Siatkówce Plażowej. To 4. runda eliminacyjna do turnieju finałowego, który odbędzie się 15 i 16 sierpnia.

Udane starty drzewiczan

04 sierpień 2015
Aż 11 medali przywieźli drzewiccy kajakarze górscy z mistrzowskich imprez, jakie odbyły się w Krakowie i Wietrznicach.

Moc sierpniowych atrakcji

04 sierpień 2015
Familiada, koncert charytatywny oraz festiwal światła i dźwięku na obiektach MOSiR
ROSA Radom już w Europie!58 drużyn zagra ostatecznie w nowo tworzonych rozgrywkach w europejskich pucharach. W tym gronie znalazła się ROSA Radom, która pozytywnie przeszła weryfikację i od razu wystąpi w fazie grupowej. 

Jechali dla Marka

03 sierpień 2015
W sobotę i niedzielę Gielniów stał się rowerową stolicą Polski. Właśnie tu ścigali się kolarze górscy podczas wyścigów zorganizowanych pod hasłem "Cała Polska jedzie dla Marka".

Remis na początek

02 sierpień 2015
Radomiak Radom zaczął występy w II lidze od bezbramkowego remisu ze Zniczem Pruszków. Zieloni nie odstawali od gości.
Nad zalewem Topornia w Przysusze odbył się trzydniowy turniej siatkówki plażowej - Beach Ball Klinkier Przysucha 2015. To jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, które odbędą się w Krakowie w połowie sierpnia.

Rusza Radomiak

01 sierpień 2015
Radomiak Radom zainauguruje jutro swoje występy w II lidze. O godz. 17 na stadionie przy ul. Narutowicza podejmie Znicz Pruszków.

Giganci górskich biegów Piotr Pudzianowski i Grzegorz Baćmaga, biegacze z Radomia znaleźli się w gronie 46 zawodników, którzy ukończyli tegoroczny "Bieg 7 szczytów" - najdłuższy w Polsce i jeden z najdłuższych w Europie ultramaratonów.

RKS Radomiak Radom 1910 rusza do boju o punkty w II lidze z nowym prezesem i nowymi zawodnikami na nowym stadionie. W niedzielę o godz. 17 zespół zagra przy ul. Narutowicza ze Zniczem Pruszków.

Pojadą dla Marka

30 lipiec 2015
Markowi Galińskiemu, najbardziej utytułowanemu polskiemu kolarzowi górskiemu, poświęcone będą wyścigi, jakie w sobotę i niedzielę odbędą się w Gielniowie. Do udziału w imprezach zachęca kolarzy MTB Opoczno.
To były wyjątkowe trzy tygodnie z futbolem na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 
Przed nami największa impreza sportowa na ziemi przysuskiej. W piątek rozpocznie się turniej Beach Ball - Eliminacje do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.
Reprezentacja Polski, która uczestniczy w rozgrywkach Ligi Europejskiej, we wtorkowy wieczór wyleciała do Izraela. W meczowej "dwunastce" znaleźli się siatkarze Cerrad Czarnych Radom. Do środkowego Bartłomieja Grzechnika dołączył atakujący Bartłomiej Bołądź. Z kolei libero Adam Kowalski dostał od szkoleniowca wolne.
Siedem medali, w tym trzy złote przywieźli z Międzygórza opoczyńscy biegacze. Podczas mistrzostw Polski w biegach górskich na długim dystansie wywalczyli również tytuł klubowego mistrza kraju.
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4