Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Dziś jest: Wtorek, 25 czerwca 2024

Rodzinka na Plus

#BoskiBiznes ... spotkania dla Kobiet

środa, 22 maj 2024 15:31 / Autor: Wojciech Sałek
foto: organizator
Wojciech Sałek

#BoskiBiznes to połączenie wiary, biznesu i kobiecości. To nowe przyjaźnie, nowe inspiracje, nowe projekty, nowa jakość biznesu. Skorzystać może każda kobieta – mama, mężatka, singielka. O tym można było posłuchać w audycji „Rodzinka na Plus". Gościem Magdy Gliszczyńskiej była Irmina Boniecka ambasadorka inicjatywy w Radomiu.

- Co miesiąc poruszamy nowy temat z zakresu rozwoju biznesowego i osobistego. W ciągu roku układa się to w całość, czyli Akademię Boskich Liderek – mówi Irmina Boniecka.

Dodaje, że #BoskiBiznes to miejsce spotkań dla Kobiet, wspierające budowanie dobrych relacji biznesowych. Dla tych, które już mają biznes i tych które szukają inspiracji. Przyjdź nawet jeśli nie masz jeszcze swojego biznesu. Temat miesiąca brzmi: Ryzykuj - bez ryzyka nie ma postępu. Kolorem miesiąca jest niebieski. – Zachęcam wszystkie zainteresowane kobiety, żeby założyły ubrania w kolorze niebieskim. To będzie nasz znak rozpoznawczy. Jest miesiąc maryjny, maj, a to kolor Matki Bożej – podkreśla Irmina Boniecka.

Posłuchaj całej rozmowy. Z naszym gościem rozmawiała Magda Gliszczyńska

Pierwsze spotkanie #BoskiBiznes w Radomiu - godz. 18.00 Msza Św. - kościół św. Jadwigi Osiedle Akademickie, następnie o godz. 19.00 Spotkanie w Restauracji La Melisa Cafe& Restaurant.

Zakupu biletu i rezerwacji miejsca możesz dokonać na www.boskibiznes.pl