Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: 13 lipca 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Nawrócona wiedźma w blasku Stwórcy

wtorek, 17 kwietnia 2018 09:00 / Autor: Weronika Chochoł
fot Aleksandra Płowiec
Weronika Chochoł

Patrycja Hurlak, aktorka znana m.in. z seriali „Klan”, „Blondynka”, autorka książek m. in. „Nawrócona wiedźma” będzie gościem najbliższego spotkania „Całkiem Inna – kobieta w blasku Stwórcy”.

Patrycja Hurlak ma 39 lat. Pochodzi ze Świdnicy. Jest absolwentką Szkoły Aktorów Filmowych oraz Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Swoją historię przedstawiła w książce "Nawrócona wiedźma", wydanej przez Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej. To zapis rozmowy, jaką przeprowadził z nią ks. Mateusz Czubak. Wierzyła w horoskopy, miała podręcznik czarnej magii, rzucała klątwy i przestała chodzić do kościoła. Później robiła karierę w show biznesie. Miała wszystko, oprócz wewnętrznego spokoju. Aktorka w 2011 roku nawróciła się. Teraz jeździ po Polsce i dzieli się świadectwem swojego życia. Bierze również udział w akcjach ewangelizacyjnych oraz społecznych.

Patrycja Hurlak radomskie Duszpasterstwo Akademickie odwiedziła już w ubiegłym roku. Relację z tego spotkania znaleźć można tutaj. Podczas wtorkowego spotkania opowie o swoich planach, nowej książce oraz o tym dlaczego warto się umalować dla Jezusa.

Spotkanie we wtorek, 17 kwietnia w Duszpasterstwie Akademickim przy ulicy Górniczej 2 w Radomiu. Start o godz. 19.00. Spotkanie rozpocznie się wspólnymi rozmowami przy kawie oraz premierą filmu-animacji o "Całkiem Innej". Następnie - o godz. 19.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu z oprawą muzyczną i rozważaniami ks. Mariusza Wilka.

"Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy" to cykl konferencji skierowanych do kobiet. Na pomysł zorganizowania spotkań tylko dla kobiet wpadły dwie studentki: Klaudia Miśkiewicz i Dominika Waniek. - Chcemy, aby te spotkania łączyły różne kobiety, bo chociaż każda z nas jest całkiem inna, to wiele nas łączy - wyjaśniają organizatorki.

Spotkania odbywają się już od blisko trzech lat. W radomskim DA do tej pory konferencje wygłosiły m.in.: Brygida Grysiak, Dominika Figurska czy Aneta Liberacka. Z kobietami spotkali się również Małgorzata i Robert Telusowie.

Zapraszamy do nas: