Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Krzysztof, męczennik
Dziś jest: Czwartek, 25 lipca 2024

DIECEZJA RADOMSKA

Rusza Wakacyjna Wspólnota Rodzin

środa, 03 lipca 2024 09:19 / Autor: Monika Nowakowska
foto: pixabay
Monika Nowakowska

Rusza Wakacyjna Wspólnota Rodzin. Spotkania tej wyjątkowej grupy odbywać się będą dwa razy w miesiącu przez całe wakacje.

Pomysł na stworzenie Wakacyjnej Wspólnoty Rodzin to połączenie wypoczynku na świeżym powietrzu z integracją, grillem i wartościowym spędzeniem czasu. - W ramach spotkań będziemy dzielić się tym, czym obecnie żyjemy i wspólnie zastanawiać się, jak możemy być bardziej szczęśliwi w naszych małżeństwach i rodzinach. Będzie to też okazja, by opowiedzieć o swoim doświadczeniu wspólnoty i pielęgnować je zwłaszcza w czasie wakacji, kiedy wiele spotkań formacyjnych nie odbywa się regularnie - mówią organizatorzy.

Spotkania Wakacyjnej Wspólnoty Rodzin będą odbywać się w Zagrodzie Edukacyjnej "Blisko Natury" w Kolonii Lesiów. Na miejsce można także wygodnie dotrzeć pociągiem - zagroda znajduje się kilka minut pieszo od stacji kolejowej "Lesiów" (500 m).

Zagroda Edukacyjna "Blisko Natury" to miejsce, w którym można odpocząć w towarzystwie oswojonych zwierzątek, nakarmić je, samemu zjeść coś pysznego z grilla - a dla dzieci dodatkową atrakcją będzie plac zabaw.

Spotkania w zagrodzie "Blisko Ntury" odbędą się w 4 wakacyjne wtorki w godzinach 17.00-21.00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 lipca, a kolejne 30 lipca oraz 20 i 27 sierpnia.

Zaproszenie na spotkania Wakacyjnej Wspólnoty Rodzin jest otwarte - bowiem każdy z nas, niezależnie od stanu cywilnego pochodzi z jakiejś rodziny. Wakacyjna Wspólnota Rodzin to okazja, by nawiązać wartościowe relacje, odpocząć, dobrze się bawić i smacznie zjeść.

Ze względu na planowany posiłek konieczne są wcześniejsze ZAPISY na dany termin spotkania:
- pod numerem telefonu 451 236 014 (telefonicznie lub sms-em),
- mailowo na adres rodzina@diecezja.radom.pl,
- poprzez messenger - wiadomością do Duszpasterstwa Rodzin diecezji radomskiej.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Dla chętnych kiełbaska z grilla w cenie 10 zł. Na miejscu można również zakupić karmę dla zwierząt w cenie 5 zł. Każdorazowo będzie można także dołączyć do dobrowolnej zrzutki na podziękowanie gospodarzom za udostępnienie nam tego wspaniałego miejsca.