niedziela, 09 lutego 2020 17:45
Modlili się za Radom i diecezję
W kościele garnizonowym już po raz 180. została odprawiona msza święta w intencji Radomia i diecezji. - Wiele jeszcze możemy zrobić modlitwą w Radomiu. Potrzeby są ogromne – usłyszeliśmy od jednego z uczestników.
Published in
Wydarzenia
środa, 05 lutego 2020 15:43
Modlitwa za Radom i diecezję już w najbliższą niedzielę
Od 18 lat grupa wiernych modli się za Radom i diecezję. Najbliższa msza święta będzie celebrowana w niedzielę, 9 lutego w kościele garnizonowym w Radomiu pod wezwaniem św. Stanisława. Do wspólnej modlitwy zachęca duszpasterz grupy ks. Grzegorz Tęcza.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy